Programy zdarma → Příkazy

Příkazy

Popis

Program je zpracován pro plátce, kteří z nějakých důvodů nemohou k bezhotovostní platbě užívat některé moderní elektronické služby a jsou odkázáni na klasický způsob podáním vyplněného platebního příkazu. Program umožňuje hromadné zpracování plateb (až 16 položek) a pomocí speciálního nástroje vytvářet sestavy podle nejrůznějších kritérií. V programu Příkazy je vestavěný modul na generování ABO.

V případě zájmu, můžeme program rozšířit podle potřeby uživatelů např. upravit import pro data z jiných programů nebo podkladů, přizpůsobit prostředí apod. Rovněž můžeme vytvořit moduly pro generování ABO z podkladů nebo programů jiných firem, které tento formát nepodporují. V programu Příkazy je soubor ABO generován na základě specifikace od České spořitelny, a.s. a banky FIO. Protože se specifikace tohoto formátu může v drobnostech u různých bank v drobnostech odchylovat, dejte nám laskavě vědět, pokud narazíte na nějaký "zádrhel".

Program existuje i v placené verzi Příkazy Pro.

K programu je zpracovaná on-line podrobná nápověda. Obsahuje popis prostředí i některé pracovní postupy a zejména zkušenosti uživatelů s tiskem. Nápovědu je možné volat přímo z hlavní nabídky programu v sekci Nápověda nebo klávesou F1 (je nutné připojení k internetu) a nebo z této stránky kliknutím na tlačítko Dokumentace.

 

Dokumentace

 

Historie vývoje programu

Datum Popis
9.1.2018 Verze 1.4, oprava formátování čísla účtu pro generování ABO.
10.1.2017 Nový generátor sestav a nová kompilace s drobnými úpravami.
1.3.2011 Uvolněna verze 1.0

 

Verze 1.4, velikost 1,0 MB, aktualizace 9.1.2018

 

Stáhnout (zip)